Skupinové lekce

Capoeira

Capoeira je brazilské bojové umění. 

Jde o komplexní kulturní fenomén, obsahující svébytné bojové umění, připomínající pohybovým stylem tanec s akrobatickými prvky, doprovázené původní hudbou.

Capoeira je tradičné považována za jednu z nejvýznamnějších fenoménů původně africké - především pak angolské - kulturní tradice a výsledek následné syntézy africké, původní brazilské a expandované evropské kultury na území Brazílie.

MUVKO - kruhové tréninky

Kruhové tréninky MUVKO jsou zaměřené na rozvoj silových a vytrvalostních schopností formou hromadného cvičení a kruhového tréninku se zvolenou intenzitou a výběrem vhodných cviků pro danou skupinu cvičících.

Tréninky probíhají ve venkovní zóně Spartakus nebo v aerobním sále. 

Vice informací najdete na www.facebook.com/MUVKO

 

V Str0ng by Vojta Roušar

Komplexně zaměřené skupinové tréninky na rozvoj fyzické zdatnosti. Cílem tréninků je přispění k celkové funkčnosti těla a zajištění spokojeností s vlastním tělem. Základem je vlastní váha a další šikovné pomůcky, které vám cvičení trochu zpestří. Využíváme v trénincích závěsné systémy (TRX), kettlebelly, BOSU, gymnastické míče, medicinbaly, Flowin, Therabandy a další odporové gumy… ale také další pomůcky, které můžete najít v nejedné garáži a dílně – např. kladiva, pneumatiky a další.

Tréninky probíhají ve venkovní zóně Spartakus nebo v aerobním sále. 

Vice informací najdete na www.facebook.com/vstr0ngtraining/